Podnikatelka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Podnikatelka

VUT Podnikatelka forum
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Semestralni prace?

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
fide

fide


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 11. 10. 08

Semestralni prace? Empty
PříspěvekPředmět: Semestralni prace?   Semestralni prace? Icon_minitimeSun Oct 12, 2008 12:56 pm

Uz jste se nekdo dival na tu stranu 49 kde ma byt ten ukol te prace popsany?Smile
Návrat nahoru Goto down
Náčelník

Náčelník


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 11. 10. 08
Age : 41
Location : Brno

Semestralni prace? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Semestralni prace?   Semestralni prace? Icon_minitimeSat Oct 18, 2008 12:48 am

Já ano, vypadá to docela zajímavě.
Do kdy je na to termín?
Návrat nahoru Goto down
Trzi




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 13. 10. 08

Semestralni prace? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Semestralni prace?   Semestralni prace? Icon_minitimeSat Oct 18, 2008 10:18 am

Náčelník napsal:
Já ano, vypadá to docela zajímavě.
Do kdy je na to termín?

Do 5.1. včetně. Můžeme to poslat mailem. Měli bychom si u toho mailu nastavit potvrzení ověření příchozí pošty, abychom věděli, že jí to došlo.
Návrat nahoru Goto down
Náčelník

Náčelník


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 11. 10. 08
Age : 41
Location : Brno

Semestralni prace? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Semestralni prace?   Semestralni prace? Icon_minitimeSat Oct 18, 2008 5:00 pm

Díky, tak to je v pohodě. Ovšem vypadá to na veselé vánoce se seminárkami:)
Návrat nahoru Goto down
fide

fide


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 11. 10. 08

Semestralni prace? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Semestralni prace?   Semestralni prace? Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 4:28 am

tak se divam na stranu 49 a nemysli nahodou stranu 50? Na konci jsou tu nejake tri ulohy Na strane 49 je to ukol pro prubeznou kontrolu studia a je to popis nejakeho podniku a na strane 50 a 51 jsou to dva ukoly k zaverecne seminarni praci a to Sebepoznani a Zakonitosti socialni percepce A ted jsem trosku zmaten protoze si myslim ze kdo pujde na obe prednasky tak ma udelat jeden ukol coz by znamenalo ze jeden ukol z tech dvou seminarnich praci Takze co vy na to?Smile
Návrat nahoru Goto down
michal




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 11. 10. 08

Semestralni prace? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Semestralni prace?   Semestralni prace? Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 8:13 am

Jo a mate nekdo ty publikace s kteryma mame spracovat oba ukoly, A i B. Tam by meli byt otazky na ktere treba odpovedet a taky (projekt B) nejaky Johariho obrazek.
Kdyby byl nekdo ochotny tady toto naskenovat a poskytnout ostatnim bylo by to fajn, tezko se budou dane publikace pujcovat z knihovny a kupovat to kvuli tomu nebudu.
Návrat nahoru Goto down
andrej




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 10. 12. 08

Semestralni prace? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Semestralni prace?   Semestralni prace? Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 1:41 pm

Publikacia z korespondencneho ukolu: Organizacni kultura
Par stran tam chyba, ale spolu s tymto (hladat "rysy") by to mohlo stacit.
Návrat nahoru Goto down
Trzi




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 13. 10. 08

Semestralni prace? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Semestralni prace?   Semestralni prace? Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 5:11 am

Máte už všichni, co jste odevzdali zapsaný zápočet? Nebo je někdo, kdo ho nemá zapsaný jako já?
Návrat nahoru Goto down
Náčelník

Náčelník


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 11. 10. 08
Age : 41
Location : Brno

Semestralni prace? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Semestralni prace?   Semestralni prace? Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 5:35 am

Zápočet nemám, baba ani nereagovala na mail, odevzdával jsem na Štědrý den:) Řikal jsem si, že zatím na to kašlu a budu se učit na ostatní zkoušky (přece jen chtěla trpělivost) a kdyžtak příští týden ji napíšu co se děje...
Návrat nahoru Goto down
Trzi




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 13. 10. 08

Semestralni prace? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Semestralni prace?   Semestralni prace? Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 12:37 pm

Náčelník napsal:
Zápočet nemám, baba ani nereagovala na mail, odevzdával jsem na Štědrý den:) Řikal jsem si, že zatím na to kašlu a budu se učit na ostatní zkoušky (přece jen chtěla trpělivost) a kdyžtak příští týden ji napíšu co se děje...

Mně už na mail odpovídala. Prý natom pracuje, že je jich dost.
Návrat nahoru Goto down
Náčelník

Náčelník


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 11. 10. 08
Age : 41
Location : Brno

Semestralni prace? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Semestralni prace?   Semestralni prace? Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 1:25 pm

Dík za info. Tak já ji nebudu prudit, ať ty žvásty, co jsem vyplodil, může nějak posoudit;)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Semestralni prace? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Semestralni prace?   Semestralni prace? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Semestralni prace?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Semestralni prace
» Semestralni prace
» Zapoctova prace
» Zadanie semestralnej prace

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Podnikatelka :: Zimní semestr :: Manažerská psychologie-
Přejdi na: