Podnikatelka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Podnikatelka

VUT Podnikatelka forum
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Výsledky písemky

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
chom




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 11. 10. 08
Location : Přerov

Výsledky písemky Empty
PříspěvekPředmět: Výsledky písemky   Výsledky písemky Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 2:02 am

Zdarec lidi, nevíte náhodou někdo, jak se dozvíme výsledky písemky? Bude to někde vyvěšené na netu nebo tak něco? Díky
Návrat nahoru Goto down
michal




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 11. 10. 08

Výsledky písemky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky písemky   Výsledky písemky Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 9:54 am

pisemka z Orgnizace prace?
Návrat nahoru Goto down
Náčelník

Náčelník


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 11. 10. 08
Age : 41
Location : Brno

Výsledky písemky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky písemky   Výsledky písemky Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 12:56 pm

Chome, jestli dobře pamatuju, tak říkal, že to bude opravovat hned, takže by měly být opravené do tří týdnů - kdo to udělal, bude mít zápočet, ostatní budou mít prázdno.

Jinak že bude písemka mne také překvapilo, zvlášť poté, co jsem na prvním soustředěním nebyl a nevěděl jsem tedy vůbec nic. Tímto tedy musím poděkovat neznámé dobrodějkyni, která mi ukázala zápisky a díky nimž existuje pro mne aspoň teoretická šance na to, že jsem prošel:)
Návrat nahoru Goto down
michal




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 11. 10. 08

Výsledky písemky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky písemky   Výsledky písemky Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 2:37 pm

no tak ja sem vubec nevedel ze pisemka bude, a to sem na prvnim soustredeni byl. nevite jake jsou dalsi moznosti?
Návrat nahoru Goto down
Náčelník

Náčelník


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 11. 10. 08
Age : 41
Location : Brno

Výsledky písemky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky písemky   Výsledky písemky Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 3:01 am

Myslím, že říkal, že v prosinci a v lednu vypíše nějaké termíny - jak pro ty, co tento víkend nepsali vůbec, tak pro ty, kteří to nedali...
Návrat nahoru Goto down
tesa




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 18. 10. 08

Výsledky písemky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky písemky   Výsledky písemky Icon_minitimeFri Oct 31, 2008 10:35 am

chom napsal:
Zdarec lidi, nevíte náhodou někdo, jak se dozvíme výsledky písemky? Bude to někde vyvěšené na netu nebo tak něco? Díky

Pokud si dobře pamatuju, tak výsledky (pouze kladné) budou na netu do 20.12.2008. Ti kteří zde nebudou mít napsaný zápočet, tak musí jít na náhradní termín. Datum neříkal...
Návrat nahoru Goto down
Náčelník

Náčelník


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 11. 10. 08
Age : 41
Location : Brno

Výsledky písemky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky písemky   Výsledky písemky Icon_minitimeMon Dec 22, 2008 5:43 am

Sliboval výsledky do 20.12. - máte už někdo zápočet? V pátek ještě zadaný nebyly...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Výsledky písemky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výsledky písemky   Výsledky písemky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Výsledky písemky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Máte už výsledky písemek?
» obsah zapoctove pisemky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Podnikatelka :: Zimní semestr :: Organizace práce a systémy odměňování-
Přejdi na: