Podnikatelka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Podnikatelka

VUT Podnikatelka forum
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 test aplikovaná statistika

Goto down 
+6
kometka
Hanka
Lukas
Náčelník
riman
tesa
10 posters
AutorZpráva
tesa




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 18. 10. 08

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: test aplikovaná statistika   test aplikovaná statistika Icon_minitimeSat Oct 18, 2008 12:32 pm

zdar. nevíte někdo co by mělo by předmětem té písemky či testu teď v sobotu? Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
riman




Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 19. 10. 08

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: Re: test aplikovaná statistika   test aplikovaná statistika Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 1:04 pm

No podle toho co je v aktualitách by to mělo být z těch spojitých a diskrétních náh. veličin a z datových souborů.
Návrat nahoru Goto down
Náčelník

Náčelník


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 11. 10. 08
Age : 41
Location : Brno

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: Re: test aplikovaná statistika   test aplikovaná statistika Icon_minitimeWed Oct 22, 2008 1:09 am

Člověk, co byl na přednášce, mi potvrdil, že to skutečně bude z diskrétní a spojité náhodné veličiny a ze zpracování datového souboru...
Návrat nahoru Goto down
Lukas




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 12. 10. 08

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: Re: test aplikovaná statistika   test aplikovaná statistika Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 1:27 am

Myslíte, že bude test? Vždyť ty přednášky jsou nepovinný, takže tam ani všichni nemusí být...
A v požadavky k udělení zápočtu jsou tyto:

Požadavky ke klasifikovanému zápočtu
• Vypracování odpovědí na teoretické otázky.
• Vypracování zápočtových úloh.


Tam teda nikde nevidím PÍSEMKY, nebo KONTROLNÍ PRÁCE
Návrat nahoru Goto down
Náčelník

Náčelník


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 11. 10. 08
Age : 41
Location : Brno

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: Re: test aplikovaná statistika   test aplikovaná statistika Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 2:34 am

Já si myslím, že bude. Proč by tvrdil opak, to za prvé. Za druhé na zápočet by to asi stačilo, jak píšeš, ale na klasifikovaný zápočet má požadavky

• Absolvování kontrolních testů.
• Vypracování odpovědí na teoretické otázky.
• Vypracování zápočtových úloh.

Takže já se raději připravím a zkusím vstát tak, abych tam byl včas (což tedy vidím jako docela problém).
Návrat nahoru Goto down
Lukas




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 12. 10. 08

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: Re: test aplikovaná statistika   test aplikovaná statistika Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 2:56 am

Způsob a kritéria hodnocení:
Vypracování teoretických otázek a výpočetních úloh pomocí počítače.

Body za zpracování teoretických otázek ................ 30
Body za zpracování výpočetních úloh pomocí počítače .... 70

Celkem (max. 100 bodů) ................................. 100

Klasifikační stupeň ECTS:
A(100-90), B(89-80), C(79-70), D(69-60), E(59-50), F(49-0)


Nerozumím tomu, ale nikde tam nevidím nějaký body za kontrolní testy.
Návrat nahoru Goto down
Hanka




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 15. 10. 08

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: zápočet?   test aplikovaná statistika Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 9:38 am

Čauky lidi,
já byla na přednášce a tam říkal, že k zápočtu musí být vypracované teoretické úkoly, zpracovné zápočtové úkoly a absolvování kontrolních testů, které měly být 3!!! Pak se tam někdo zeptal, jestli během jednoho víkendu budeme psát dvě písemky a on se trochu kroutil a říká, "to se nestihnete naučit, ještě to promyslím" Pak vystavil na netu v aktualitách, tyto uvedené body požadavků včetně písemky a pak asi 22.10 to změnil a je to tam vytavené bez kontrolních testů.
Taky to nechápu, ale raději se naučím a budu jen tiše doufat, že nebude chtít psát písemku i v neděli......... Shocked study
Návrat nahoru Goto down
Náčelník

Náčelník


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 11. 10. 08
Age : 41
Location : Brno

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: Re: test aplikovaná statistika   test aplikovaná statistika Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 10:13 am

Nad tímto jsem už dneska přemýšlel, změnu požadavků jsem zahlédl - leč kontrolní testy jako náplň konzultací zůstaly.


No, stejně se na tu sobotu něco naučím, do budoucna se to bude hodit - rozumět z hlavy aspoň základům...
Návrat nahoru Goto down
Hanka




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 15. 10. 08

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: Re: test aplikovaná statistika   test aplikovaná statistika Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 1:53 pm

Stejně si myslím, že to Kropáč moc dramatizuje, no na zápočet je toho víc než dost.....
Návrat nahoru Goto down
kometka




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 24. 10. 08

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: Re: test aplikovaná statistika   test aplikovaná statistika Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 5:23 am

byla jsem na cvelých jeho přednáškách a říkal, že se budou psát testy v rozsahu přednášky, kde se vesměs opakovalo. z toho co vypsal do aktualit to moc nesedí s tím, co jsme probrali. říkal i přesně kolik bodů musme nsabírat z těch písemek a bude započítávat do celkového počtu maximálně 100bodů.
jinak o tom, zda se už bude psát i v sobotu i v nedělu tady někdo psal....
Návrat nahoru Goto down
Trzi




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 13. 10. 08

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: Re: test aplikovaná statistika   test aplikovaná statistika Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 6:05 am

Kdybyste náhodou někdo měli zájem, tak jsem napsal během té přednášky skripty do Matlabu na výpočet všeho, co jsme dělali. Na ověření výsledků třeba. Nebo podle toho, jak budou povolené pomůcky i na počítači.
Návrat nahoru Goto down
Náčelník

Náčelník


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 11. 10. 08
Age : 41
Location : Brno

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: Re: test aplikovaná statistika   test aplikovaná statistika Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 7:04 am

Takže já bych to shrnul asi následovně:
Z čeho test bude - nevíme.
Bude test relevantní bodově - nevíme.
Bude se psát i v neděli - nevíme.

Být nezaujatý pozorovatel, směju se. Každopádně moudřejší budeme zítra, takže hodně štěstí a nechme se překvapit:)
Návrat nahoru Goto down
Lukas




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 12. 10. 08

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: Re: test aplikovaná statistika   test aplikovaná statistika Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 7:42 am

Je fakt, že jsme perfektně informovaní no:-D Já byl za Kropáčem ve středu na konzultačkách, jenom jsem se ho ptal, z čeho máme dělat ty úkoly, protože on tam píše na kterých stránkách jsou příklady ve druhém vydání skript a na kterých stránkých ve třetím vydání, ale já mám první vydání. A ještě jsem se mylně domníval, že jak je napsaný na druhý sezení Kontrolní práce, tak že to znamená, že budeme odevzdávat první část toho úkolu. On mi jenom říkal, že první vydání má ty příklady na stejných stránkách, jako druhé vydání skript a že ty úkoly nemusíme vůbec odevzdávat teď o víkendu. Taky mě debila nenapadlo se zeptat co ty kontrolní testy. Mohli jsme mít jasno no:-( Tak uvidíme zítra, s čím přijde. Akorát mi není jasná jedna věc a sice, že přednášky jsou nepovinný, tak by mě zajímalo, kdy to budou psát ti, co tam zítra nebudou.
Návrat nahoru Goto down
riman




Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 19. 10. 08

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: Re: test aplikovaná statistika   test aplikovaná statistika Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 8:19 am

Trzi napsal:
Kdybyste náhodou někdo měli zájem, tak jsem napsal během té přednášky skripty do Matlabu na výpočet všeho, co jsme dělali. Na ověření výsledků třeba. Nebo podle toho, jak budou povolené pomůcky i na počítači.

Mohl bych tě teda o ty skripty poprosit? Buď jestli je někam vystavíš nebo přes PM? Děkuju
Návrat nahoru Goto down
francoiswlk




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 11. 10. 08
Location : Brno

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: chchch   test aplikovaná statistika Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 10:52 am

to je prdel, nikdo nic neví .. :-) tak já vás teda ujišťuju, že taky nic nevím.. :-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.muzikus.cz/kapely/scrap-company~48853/
francoiswlk




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 11. 10. 08
Location : Brno

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: statistika   test aplikovaná statistika Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 11:02 am

Kdyby se náhodou někomu nechtěly kupovat skripta, tak sem hodil jedny docela dobré na mail kr64@seznam.cz v *.pdfku
mám dva spolubydliče, jednoho hotového ekonoma a jednoho v posledním ročníku na masaryčce, takže tam budu sypat materiály, které od nich dostanu... ;-)
myslím, že jich bude docela kvantum.. ;-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.muzikus.cz/kapely/scrap-company~48853/
fide

fide


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 11. 10. 08

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: Re: test aplikovaná statistika   test aplikovaná statistika Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 12:16 pm

pls heslo:) jinak mam info z denniho studia ze tam dava ty same priklady jako dela na prednaskach ale s jinyma cislama tak uvidi se jak to bude zitra ale ze pry lehke:) no idu na pivko a pozde vecer se na to kuknu:))
Návrat nahoru Goto down
Náčelník

Náčelník


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 11. 10. 08
Age : 41
Location : Brno

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: Re: test aplikovaná statistika   test aplikovaná statistika Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 10:52 pm

O heslo bych také poprosil - kdyžtak PM, pokud ho nechceš dávat veřejně.
Díky.
Návrat nahoru Goto down
riman




Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 19. 10. 08

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: Re: test aplikovaná statistika   test aplikovaná statistika Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 1:07 am

Vím, že seto opakuje, ale taky bych chtěl poprosit o to heslo. na začátku to někdo napsal na tabuli, ale buď jsem si to neopsal správně nebo to nebylo k tomu.
Návrat nahoru Goto down
francoiswlk




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 11. 10. 08
Location : Brno

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: heslo   test aplikovaná statistika Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 1:25 am

heslo je "studium" .. :-) aspoň myslím.. :-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.muzikus.cz/kapely/scrap-company~48853/
michal




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 11. 10. 08

test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: Re: test aplikovaná statistika   test aplikovaná statistika Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:28 am

z ceho bude druhy test tento tyden???
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





test aplikovaná statistika Empty
PříspěvekPředmět: Re: test aplikovaná statistika   test aplikovaná statistika Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
test aplikovaná statistika
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» test a tahaky
» Libi se vam tento predmet?:)
» Zápočtový test
» Čo na zápočtový test?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Podnikatelka :: Zimní semestr :: Aplikovaná statistika-
Přejdi na: